erenisi-banner-yangin

Profesyonel Proje Tasarım ve Kurulum Hizmeti

Çeşitli yapılarda bulunması gereken yangın söndürme sistemlerinin mekansal ve çevresel olasılıklara göre tasarlanması gerekir. Yangın söndürme sistemleriyle ilgili dikkate alınması gereken kanun ve mevzuatlar bulunmaktadır. Eren Isı olarak yangın sistemlerinde sertifikalı ve yetkili firma güvencesiyle kurulum ve montaj konusunda çözüm ortaklarımıza destek veriyoruz.

Sprinkler, yangın dolabı ve yangın hidrantı gibi ürünler ve bunların tesislere en uygun projelendirilmiş haliyle tesisatın montajını gerçekleştiriyoruz. Can ve mal güvenliğinin sağlanması için mekansal dinamiklere uygun yangın söndürme sistemlerinin var olması hayati bir önem sahiptir. Yangın söndürme sistemlerinin farklı formatları farklı uzmanlık yaklaşımları gerektirebilir.

Yangın söndürme sistemlerinde profesyonel proje tasarım ve kurulum hizmeti sunarken minimum maliyetle güvenlik kriterlerinden ödün vermeden yangın sistemlerine sahip olmanıza imkan tanıyoruz. Uygulama, teknik denetim ve kontrol hizmetlerimizle, can ve mal güvenliği mekansal bir sorun olmaktan çıkıyor.